Умови співпраці з REMIX CONCEPT STORE: оптовикам, дропшипперам, організаторам СП

 

ВАЖЛИВО!

Щоб побачити оптові ціни або ціни для дропшипінгу, Вам необхідно зареєструватися на сайті. Пройдіть швидку реєстрацію на сайті(Авторизація). Виберіть необхідний статус партнера:


  • Оптовий покупець
  • Дропшипінг/Спільні покупки

 

 

Ми працюємо з власниками магазинів, торгових точок, інтернет-магазинів, торгових сторінок у соц. мережах та організаторами СП.


  • Для власників інтернет-магазинів: Ми надаємо посилання у форматі XML для завантаження нашого асортименту до каталогу Вашего інтернет-магазину.

 

  • Для власників торгових сторінок у соц. мережах: Ми можемо за лічені хвилини завантажити товари з нашого сайту в Ваші соціальні мережі (Facebook, Instagram) з фото, повним описом та з урахуванням РРЦ (рекомендованої роздрібної ціни). Також за запитом надаємо фото та відео контент.

 

  • Для власників стаціонарних магазинів та торгових точок: Ми надаємо знижку на товар, замовлений ростовками. Замовлення можна оплачувати двома частинами (авансова частина та доплата на момент відправлення). Також працює система знижок для постійних клієнтів.

 

Докладніше про умови співпраці:
Зв'язатися з менеджером оптового напрямку можна за телефоном: 0800 209 228 (Дзвінки з усіх операторів України безкоштовні).

 

 

REMIX CONCEPT STORE